top of page

Scheffer Gübreleri Neden Farklı ?

  1. Scheffer üretimin başlangıç noktasının işleme teknolojisi olduğunu benimsemiştir. Ürünlerde farklılık oluşturan üretimdeki ham ürünlerin sistemik bir proseste standartlaştırılması ve alınabilir forma kavuşturulması gerekmektedir. Bitkilerde en yüksek alınabilirlik kabaca uygulanan ürünlerin bitki hücrelerinden gecebilecek küçüklükte olmasıdır ( Nano Boyutlama / 2-5 Mikron Boyutlama ). Bu herbir toz ve herbir sıvı üretim için geçerli bir süreçtir. Özel tasarım makina ve özel tasarım hatlar ile gerçekleşen bu süreç yorucu ve çok maliyetlidir. Scheffer üretimdeki alt yapısı tamamı ile bu üretim teknolojisine sahiptir. Ve her bir gübre eşşis fiziki yapıda üretimden çıkar

  2. Scheffer saha ile organik bağları bulunan bir organizasyona sahiptir. Her bir ürünün kapasitesini saha koşullarında test eder ve sahadan gelen talepleri toplar. Her bir üretici yorumunu ARGE sine ekler.

  3. Scheffer uluslar arası bir yapıya sahip olduğundan farklı ülkelerdeki yeni inovatif aktifleri bünyesine dahil ederek, ürünleri en hızlı şekilde tatbik eder.

  4. Üretimde kullanılan bitki aktivatörlerinden bazılarına bio reaktörlerinde kendi iç kullanımı için üretir ve ürünlerine ilave eder.

  5. Üretimde kullanılan ana hammadde kaynaklarını kendisi üretir. Bu kaynakları çoğaltarak farklı ürün gamlarında extra katkılar üretir.

  6. Scheffer ekib geçmişi çok renklidir; Üretim tarafında çalışmış ve çalışan, Bayi tarafında aktif , Gübre Üretim de faal, İhracat yapan ve yurtdışı üretim yatırımlarında faaliyet gösteren geniş bir spectrumu vardır.


Bu kadar birikim ve teknoloji bir araya geldiğinde ortaya çıkan ürünler scheffer ın sahada başarısını, ürünlerin eşsizliğini, kullananların memnuniyetini inşa etmektedir.


Bizim için en önemlisi piyasa sunulan her ürünün fiziki özellikler ve uygulama sonuçları olarak taklit edilemez olmalıdır. Biz bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page